Mgr. Jana Stejskalová
31 let, bývalá reprezentantka v běhu na lyžích, členka družstva Olympijských nadějí, držitelka medailí ze Světového poháru na kolečkových lyžích
Ráda bych poděkovala firmě Queen Euniké, že mě jejich výrobky po vleklých zdravotních potížích a prodělaných operacích znovu „postavily na nohy“…
MŮJ PŘÍBĚH:
Jako malá jsem byla holkou, která ráda sportovala. Venku jsem s klukama hrála fotbal, tenis, jezdila jsem na bruslích, na kole, lozila po stromech… Ale ten lyžařský příběh začíná poměrně pozdě, až ve 13 letech, kdy jsem se rozhodla závodit na běžkách, i když jsem do té doby na lyžích nikdy nestála. Začala jsem poctivě a tvrdě trénovat a výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Už po krátké době jsem začala porážet starší a zkušenější závodnice, stala se členkou OH nadějí a reprezentace ČR. Slibně rozjetou kariéru v běhu na lyžích už ale v 18 letech ukončila dlouhotrvající bolest kolene a zad. Kolena jsem měla velmi nestabilní a po jednom došlápnutí na schodech se mi levé koleno prolomilo dovnitř, což vedlo k jeho dvěma operacím. I přes skutečnost, že mě operovali špičkoví odborníci a užívala jsem snad všechny dostupné kloubních produkty na českém trhu, navštěvovala speciální střediska pro léčbu pohybového aparátu, kde jsem dostávala kolagenové injekce, denně prováděla speciální cvičení, se mi už nepodařilo do vrcholového sportu vrátit. Bolesti mě omezovaly v pohybu, a proto jsem dala na rady lékařů, že když na mě nepůsobí kloubní doplňky určené pro lidi, ať vyzkouším produkty veterinární (doporučili mi kloubní výživu pro závodní koně). Bohužel i ta zabírala minimálně, navíc to chuťově nebylo dobré. Musela jsem skončit nejen s vrcholovým sportem, ale z velké části i s rekreačním a omezovalo mě to i v osobním životě. Nemohla jsem udělat rychlejší pohyb, sedět s pokrčenýma nohama u stolu jako ostatní, ráno po probuzení mi trvalo dlouhou dobu, než jsem se mohla postavit. Až výrobky Queen Euniké mě vrátily zpět do života. Prvně jsem nasadila Silver a následně na 3 měsíce Scarlet. Účinky jsem začala cítit už po měsíci. Mrzí mě, že jsem výrobky QE neznala v době mého sportování (resp. že ještě nebyly na trhu). Jsem přesvědčená o tom, že bych na žádné operace nemusela. Nyní můžu dělat téměř vše jako před operacemi… DĚKUJI!

Do již zavedených e-shopů www.shopeek.cz a www.kupnik.cz jsme hledali nové zboží, které by našim zákazníkům bylo přínosem a měli tak další důvod, proč se k nám vracet. Při večerním "surfování" po internetu přítel doslova narazil na Queen Euniké. Původně jsme netušili, že jde o českou firmu, o to víc v nás vzbudila zájem. Nejprve jsme navázali virtuální kontakt, o měsíc později osobní, který se ukázal přínosným pro obě strany. Produkty Queen Euniké jsme postupně testovali na sobě, na dětech, příbuzných a zákaznících. Nikdy nás nezklamaly. V současnosti více jak rok úzce spolupracujeme s Queen Euniké a jsme rádi, že se na trhu ještě dokáže najít obchodní partner, který vždy jedná otevřeně, nevýmýšlí si, maximálně podporuje prodejce a vše, co dělá, má smysl a užitek pro všechny.

Radka Pilná

Bohužel kvůli rodinné situaci (jsem samoživitelka a starám se o nemocnou dceru), jsem dlouho nemohla dostat nikde v okolí práci. Známá mi jednou přinesla na zkoušku několik výrobků od Euniké. Když jsme je doma vyzkoušeli, zjistili jsme, že skutečně pomáhají. Ještě několikrát jsem od známé výrobky zakoupila a vlastně náhodou jsem se dozvěděla, že i já sama mohu produkty nabízet dál. Vyřešila jsem tak najednou dva problémy, přísun účinných preparátů pro sebe a dceru a současně nedostatek financí.

Jana N.

Mám bohaté zkušenosti z jiných systémů přímého prodeje a přístup, s jakým jsem se setkal u Euniké, mne velmi příjemně překvapil. Na prvním místě nebyly peníze a podobná motivace, ale férová komunikace a hlavně kvalita výrobku a jeho přínos pro zákazníka. To je věc, které se hodně v MLM opomíjí a přitom to je to, co vám ve finále přinese jak ty kýžené peníze, tak hlavně spokojené zákazníky a z řady z nich další prodejce.

Zdeněk Neužil

Produkty Euniké prodáváme téměř výhradně přes Internet, prostřednictvím naseho eshopu. Nejlépe lidé reagují na kolostrum, vitamin B.

Michal